Blisko i piękne wszystko !!!

Ojczyzna Bohumila Hrabala zachwyca bogactwem tradycji i kultury. Nie trzeba jechać daleko aby zobaczyć cudowną stolicę nad rzeka czyli Pragę. Modne i kosmopolitycze miasto urzeka magią Złotej Uliczki, zaułkami Malej Strany i niepowtarzalnym klimatem, szczególnie wieczorem, gdy Krizikowa Fontanna rozświetlona jest tysiącem różnobarwnych reflektorów.
Program 

Dzień 1.

Zbiórka uczestników. Wyjazd godz. 12.00. Przejazd przez Polskę do Pragi. Zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie. Wyjazd z hotelu i zwiedzanie: Klasztor na Strachovie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa; Hradczany: Katedra św. Wita, Zamek Królewski- rezydencja królów czeskich od IX w., Kościół Św. Jerzego, Złota Uliczka. Czas wolny. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3.

Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Pragi: Plac Wacława, Uniwersytet, Dzielnica Żydowska, ulica Tyńska, Dom Miejski. Spacer po starówce, m.in.: Brama Prochowa, Ratusz ze słynnym zegarem "Orloj", Kościół św. Mikołaja, Kościół Marii Panny, Pomnik Jana Husa. Przejście na słynny XIV wieczny Most Karola - ulubione miejsce spacerów turystów. Czas wolny. Przejazd do hotelu obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4.

Śniadanie. Przejazd do Kutnej Hory - miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. W programie zwiedzania: Katedra Św. Barbary - jeden z najsłynniejszych kościołów w Czechach, gotycka Kamienna Fontanna i Kolumna Zarazy, spacer po starówce i czas wolny. Wyjazd do Polski.  Przyjazd do w godzinach nocnych.
 

Cena zawiera 
  • przejazd komfortowym autokarem 
  • 3 noclegi w hotelach klasy turystycznej klasa lokalna **/***, (pokoje 2,3 osobowe z łazienkami)
  • 3 śniadania, 3 obiadokolacje
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • opieka pilota przewodnika
  • jedna osoba gratis zakwaterowana w pokoju dwuosobowym
Cena nie obejmuje 
  • lokalni przewodnicy i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 990 CZK
Zdjęcia