Biuro Usług Turystycznych Papagayo

Do powstania Biura Usług Turystycznych Papagayo zainspirowało nas piękno otaczającego świata. Piękno wyjątkowe i niepowtarzalne -  tak jak nasze wycieczki. Słońce, plaża, basen, malownicze pejzaże i lokalne atrakcje – to standardowy program biur podróży. My oferujemy znacznie więcej. Poza kąpielami słonecznymi na najpiękniejszych plażach na świecie, zorganizujemy szalone wyścigi kosmicznymi autami (buggy) po nadmorskich piaskach, wyniesiemy Was wysoko, byście z kosza balonu mogli podziwiać Kapadocję, zabierzemy w egzotyczny rejs po Nilu lub na rowerową wycieczkę na wysokość 2700 m.n.p.m.

Każda podróż to chwila, którą pragniemy zachować w pamięci jak najdłużej. Pijąc herbatę z Beduinami, nocując przy ognisku na pustyni i zaklinając węże w Marrakeszu poczujecie się jak bohaterowie „W pustyni i w puszczy”. Szusując z Tofane w Cortinę d`Ampezzo pokonacie ulubioną trasę narciarską najlepszego agenta Jej Królewskiej Mości - Jamesa Bonda, a zdobywając Dach Północno-Afrykańskiego Świata doświadczycie emocji, które towarzyszyły Russelowi Crowe`owi podczas kręcenia scen do kultowego Gladiatora. Oglądając niezwykłe widoki na trampingu po masywie Góry Olimp, poczujecie się jak wiecznie żywi greccy bogowie częstujący się ambrozją. Zabierzemy Was w miejsca, o których będziecie mogli z dumą opowiadać znajomym – zdobędziecie najwyższy szczyt w Afryce, zajrzycie do wnętrza ziemi spacerując po wulkanie na małej wysepce przy Santorini, poczujecie atmosferę Camp Nou podczas emocjonującego meczu FC Barcelona i przeczytacie poranną prasę pływając na plecach w Morzu Martwym. A to dopiero początek…

Niezwykły świat, którym chcielibyśmy się podzielić, to chwila dla Was. Podarowany skrawek czasu, w którym poczujecie magię podróżowania, odkrywania nieznanych zakątków naszego globu. Z nami poznacie smak przygody, atmosferę niezwykłych miejsc i odpoczniecie od codzienności. Podróże z Papagayo to energia, którą możecie zabrać ze sobą!

Biuro Usług Turystycznych Papagayo specjalizuje się w organizacji wyjazdów incentivy – podróże integracyjne, motywacyjne, wycieczki firmowe i wycieczki młodzieżowe. Nasza oferta różni się od programów wycieczek czołowych tour operatorów – jesteśmy mobilni, elastyczni, nasze podróże są zindywidualizowane i dobrane zgodnie z oczekiwaniami zamawiających. Biuro realizuje wycieczki w następujących kierunkach: Wyspy Kanaryjskie, Egipt,  Tunezja, Turcja, Maroko, Kenia, Francja, Jordania, Izrael, Węgry, Albania, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania, Holandia, Włochy, Norwegia, Czechy, Niemcy, Polska. Organizujemy wypoczynek letni i zimowy dla dużych, średnich i małych grup, a także – na specjalne zamówienie – indywidualne wycieczki .  Biuro zajmuje się kompleksową obsługą wyjazdów lub organizacją elementów wypoczynku - świadczymy usługi z zakresu transportu lotniczego i autokarowego, zajmujemy się wynajmem samochodów i autobusów, organizacją i bookingiem noclegów, zapewnieniem ubezpieczenia.